Reprezentativní oběd

Chystáte se pozvat své obchodní partnery na reprezentativní oběd nebo večeři? Proto jsme pro Vás připravili možnost objednání reprezentativní tabule. Stačí pouze telefonická či osobní objednávka.

Reprezentativní oběd Reprezentativní oběd Reprezentativní oběd

Ubytování pro přátele

Zvažujete kde ubytovat své obchodní kolegy, přátele a ostatní návštěvy? Pro ně poskytujeme velice komfortní ubytování v atraktivním prostředí kopcovité Vysočiny.

Ubytování Ubytování Ubytování

Firemní školení

Plánujete uspořádání firemního školení? Připraveny jsou samostatné salonky se školící kapacitou 40 a 15 osob. Vybavení: projektor, projekční plátno, flipchart, zatemňovací závěsy.

Firemní školení Firemní školení Firemní školení

Oslava či svatba

Přemýšlíte o uspořádaní rodinné oslavy či svatby? Dle individuální poptávky a dohody připravujeme slavnostní tabule v luxusním provedení.

Oslava Oslava Oslava

Finále mistrovství republiky v dámě

Finále mistrovství republiky v mezinárodní dámě se po třetí v řadě konalo o víkendu 6. až 8. února 2009 opět v Motelu Velký Rybník. Již po devatenácte získal titul mistra republiky Jiří Sysel. Více informací a fotogalerie na:


http://damweb.rajce.idnes.cz/2009_01_MR_MD_finale/

Mistrovství republiky v dámě Mistrovství republiky v dámě Mistrovství republiky v dámě Mistrovství republiky v dámě Mistrovství republiky v dámě Mistrovství republiky v dámě

Světová premiéra nového vozu Škoda

Koncem listopadu roku 2004, se v Motelu Velký Rybník odehrála světová premiéra nového vozu Škoda Octavia Combi 4x4. Celkem si tento vůz přijelo vyzkoušet více jak 300 novinářů z 22 zemí světa, včetně vrcholového managementu automobilek Škoda Auto a VW.

Premiéra nového vozu Škoda Premiéra nového vozu Škoda Premiéra nového vozu Škoda Premiéra nového vozu Škoda Premiéra nového vozu Škoda Premiéra nového vozu Škoda

Vrtulník

Ne všichni zákazníci našeho motelu nás navštevují pozemní cestou.

Vrtulník Vrtulník Vrtulník Vrtulník Vrtulník Vrtulník

BMW MOTOCLUB CZ

Každoroční cestovatelské setkání členů BMW MOTOCLUB CZ

BMW MOTOCLUB CZ BMW MOTOCLUB CZ BMW MOTOCLUB CZ BMW MOTOCLUB CZ BMW MOTOCLUB CZ BMW MOTOCLUB CZ

Jazyková verze

Motel Velký Rybník

motelvelkyrybnik@email.cz